خدمات آموزشی تیم خورشید شرق

Our educational services

خدمات آموزشی تامین محتوای برند

مسئله مهم برای هر کسب و کار، توانایی مدیریت رسانه ها و تأمین محتوای مورد نیاز خود هست. برای مثال برای ایجاد یک سایت یکی از اهداف تبلیغاتی و خدماتی هر کسب و کاری هست اما مدیریت و تامین محتوای آن مسئله دیگر.

ما برای رفع این نیاز مباحث مورد نیاز آموزشی را آماده کردیم که از طریق این آموزش، هر کسب و کاری توانایی و قابلیت مدیریت محتوای خود را به عهده بگیره و دغدغه نیاز به هر شخصی یا صنفی را جهت تامین محتوا از اون کسب و کار برداشته بشه تا بجای صرف انرژی و هزینه برای رفع نیاز خود، این هزینه و انرژی را در تقویت کسب و کار خود استفاده کند. این مباحث آموزشی نیاز به تخصص فردی نداره و هر شخصی میتونه با فراگیری آن محتوای مورد نیاز خود را در سطح بالایی مدیریت کند. تفاوت عمده ی ما در نوع آموزش می باشد که مباحث را مبتنی بر نیاز هر کسب و کار و با در نظر گرفتن سطح دانش قبلی هر کسب و کاری آماده ساختیم و همچنین دارای ضمانت آموزشی و پشتیبانی تیم آموزشی ما می باشد. این دوره های آموزشی به صورت پکیج آموزشی و آموزش آنلاین در اختیار شما قرار میگیرد.

کارگاه های خلاقیت

_____________________________

حضور در این کارگاه بر پایه ی تست ورودی و انتخاب فرد می باشد. در این کارگاه ها فعالیت بر پایه ی انجام پروژه و سفارش حقیقی می باشد، و همین عامل دلالت بر حساسیت نسبت به حضور فرد میباشد. در این کارگاه هدف انتقال تجربه بین افراد و کسب درآمد است.

آموزش مدیریت تبلیغات

_____________________________

در این آموزش، هدف ما انتقال تجربه و تخصص های مورد نیاز فرد، جهت مدیریت و آشنایی با مباحث تبلیغاتی می باشد که بتواند ارتباط درستی را بین خواسته ی کسب و کار خود با فعالین تبلیغات و طراحان ،ایجاد نماید. این آموزش تاثیر بسزای در سرعت، هزینه و کیفیت تبلیغات شما دارد.

آموزش تامین محتوای آنلاین

_____________________________

در این دوره شما آموزش مورد نیاز جهت مدیریت محتوای رسانه های خود همچون وب سایت، اینستاگرام و ... را فراخواهیدگرفت. فارغ از مباحث بصری مباحث نرم افزاری هم در این دوره می باشد. بعد از اتمام دوره به راحتی میتوانید مدیریت محتوای خود را به عهده بگیرید و متناسب با خواسته ی خود آن را مدیریت نمایید.