خدمات آموزشی تیم خورشید شرق

Our educational services

خدمات آموزشی

مسئله مهم برای هر کسب و کار، توانایی مدیریت رسانه ها و تأمین محتوای مورد نیاز خود هست. برای مثال برای ایجاد یک سایت یکی از اهداف تبلیغاتی و خدماتی هر کسب و کاری هست اما مدیریت و تامین محتوای آن مسئله دیگر.

ما برای رفع این نیاز مباحث مورد نیاز آموزشی را آماده کردیم که از طریق این آموزش، هر کسب و کاری توانایی و قابلیت مدیریت محتوای خود را به عهده بگیره و دغدغه نیاز به هر شخصی یا صنفی را جهت تامین محتوا از اون کسب و کار برداشته بشه تا بجای صرف انرژی و هزینه برای رفع نیاز خود، این هزینه و انرژی را در تقویت کسب و کار خود استفاده کند. این مباحث آموزشی نیاز به تخصص فردی نداره و هر شخصی میتونه با فراگیری آن محتوای مورد نیاز خود را در سطح بالایی مدیریت کند. تفاوت عمده ی ما در نوع آموزش می باشد که مباحث را مبتنی بر نیاز هر کسب و کار و با در نظر گرفتن سطح دانش قبلی هر کسب و کاری آماده ساختیم و همچنین دارای ضمانت آموزشی و پشتیبانی تیم آموزشی ما می باشد. این دوره های آموزشی به صورت پکیج آموزشی و آموزش آنلاین در اختیار شما قرار میگیرد.

نرم افزار

_____________________________________

در دنیای امروز نرم افزارهای بیشماری درزمینه ی طراحی در دسترس می باشد، اما در بین آنها فوتوشاپ، ایلاسترایتور و افترافکت، جزو پرکاربردترین نرم افزارهایی میباشد که شما میتوانید باحضور در این دوره های آنلاین پس از آموزش به راحتی در این صنعت جذاب شروع به فعالیت نمایید.

تامین محتوای

_________________________________

در این دوره شما آموزش مورد نیاز جهت تولید و مدیریت محتوای تبلیغاتی خود همچون اینستاگرام، وب سایت، یوتیوب و ... را فراخواهیدگرفت. در این دوره مباحثی همچون روشهای تولید محتوا، خلاقیت در تامین محتوا، معرفی منابع موجود و آشنایی با مباحث حقوقی و اصول صحیح ارائه در رسانه های مختلف را فرا میگیرید.

آموزش مدیریت تبلیغات

_________________________________

در این آموزش، هدف ما انتقال تجربه و آگاهی مورد نیاز فرد، جهت مدیریت و آشنایی با مباحث تبلیغاتی می باشد که بتواند ارتباط درستی را بین خواسته ی کسب و کارخود با فعالین تبلیغات و طراحان، ایجاد نماید. این آموزش تاثیر بسزای در سرعت، هزینه و کیفیت تبلیغات شما دارد.