خدمات تبلیغاتی تیم خورشید شرق

Advertising services

خدمات تبلیغات برند

چگونه می توانیم یک برنامه رسانه تبلیغاتی جامع برای برندمان تدوین کنیم؟

یک برنامه رسانه ای کامل در کنار انتخاب رسانه ی خوب و خرید صحیح آن موجب می شود که پیام تبلیغاتی در زمانی مناسب و در وضعیتی صحیح، مخاطبان متناسب با آن رسانه را به سوی خود جذب کند. بر اساس تحقیقات کاملی که صورت گرفته است، می توان گفت اجرای یک برنامه خوب درزمینهٔ رسانه، تلاشی است که موجب می شود باقی اجزای یک مبارزه تبلیغاتی مؤثر واقع شوند یا برعکس، نشوند.

هنگامی که یک برنامه رسانه های تبلیغاتی را تدوین می کنید باید مسائل زیادی را مدنظر قرار دهید: منطق موجود در سراسر برنامه، پیشروی مشهود از یک مرحله ی برنامه به مرحله ای دیگر، تشریح کامل و توجیه هر تصمیم اتخاذشده و درنهایت دستیابی به اهداف تعیین شده تان. در برنامه رسانه ها مراحل تدوین شده کاملاً مشخصی وجود دارد. تنها راه قدرتمندسازی و توسعه خود استفاده از اهرم های تبلیغاتی میباشد. انتخاب نوع تبلیغات سودمند و موثر و عملیاتی نمودن آن در تخصص و تجربه ی ماست.

ایده یابی تبلیغاتی

_____________________________

 هدف از تبلیغات انتقال سریع پیام به مخاطب و جذابیت برای جلب نظر مخاطب می باشد. در ایده یابی تبلیغات، هدف مورد نظر خلاقیت در ارائه پیام و اهرم مورد نظر برای انتقال آن را برسی و نسبت به آن اقدام میکنیم. ایده یابی برای تبلیغات اولین قدم بسیار مهم برای هر فعالیتی میباشد.

دیجیتال مارکتینگ

_____________________________

دیجیتال مارکتینگ شامل تمام فعالیت‌های بازاریابی می‌شود که از طریق بستری به نام اینترنت صورت می‌پذیرد. مشاغل از کانال‌های دیجیتال مانند موتورهای جستجو، شبکه‌های اجتماعی، ایمیل و سایر وب‌سایت‌ها برای ارتباط با مشتریان فعلی و احتمالی خود استفاده می‌کنند.

کمپین های تبلیغاتی

_____________________________

کمپین تبلیغات بر مبنای استراتژی افزاش آگاهی از برند، افزایش ارتباط با بازار هدف و یا افزایش فروش برنامه ‌ریزی میشود. در کمپین ها تنوع ارائه وجود دارد ولی انتخاب آن ارتباط مستقیم به هدف تعریف شده در کمپن و نتیجه بررسی های انجام شده را دارد.

رسانه های اجتماعی

_____________________________

رسانه های اجتماعی عمومی مانند اینستاگرام، تلگرام، واتس اَپ و ... باعث شده است به راحتی و سریع ترین حالت با تعداد بالای مخاطبین داخلی و همچنین خارج از مرز ارتباط برقرار کرد. با مدیریت مناسب و صحیح بدون شک میتوان در راستای اهداف خود استفاده بهینه ای از این رسانه ها نمود.

تیزر و عکاسی تبلیغاتی

_____________________________

یکی از پتانسیل مهم برای معرفی کسب و کار و خدمات یا محصولات خود به مشتری عکس از محصولات یا خدمات، عکس های تبلیغاتی و تیزهای تبلیغاتی میباشد. در ارائه محتوای فوق خلاقیت ، حرف اول را میزند و نتیجه ی آن در تصمیم مخاطب تاثیر به سزایی دارد.

تبلیغات محیطی (بیلبورد و بنر...)

_____________________________

 برند شما، تصویری است که مخاطبان شما در ذهن دارند و ممکن است مردم با شنیدن نام شما به خاطر بیاورند. مراحل برندینگ یک نقشه راه برای دستیابی به اعتبار و شهرت برند می باشد و تبلیغات محیطی یکی از اهرم های مورد نیاز جهت معرفی برند خود و همچنین ایجاد رقابت برا مخاطب میباشد.