خدمات طراحی تیم خورشید شرق

Brand design services

برخی از خدمات طراحی برند

برند شما آن تصویری است که مخاطبان شما در ذهن دارند و ممکن است مردم با شنیدن نام شما به خاطر بیاورند. مراحل برندینگ یک نقشه راه برای دستیابی به اعتبار و شهرت برند در یک بازه زمانی مشخص است. سعی نمایید که این مراحل گام به گام در مسیر برندینگ را مدنظر داشته باشید تا به موفقیت دست یابید.

اولین فاز هماهنگ‌کردن استراتژی برندتان با اهداف تجاری شماست، مانند شناخت مشتریان، رقبا، جایگاه شما در بین آنها و درنهایت چگونگی انتقال پیام شما میباشد.

دومین فاز توسعه تمام ابزارهایی است که برای القای برندتان نیاز دارید مثل لوگو، شعار، هویت سازمانی، وب‌سایت و هرآنچه در استراتژی هویت کسب و کار شما و ارائه خدمات و پیام شما نیاز باشد.

درنهایت فاز سوم قدرتمندسازی و توسعه برند است. شما در این مرحله با پیگیری، ارزیابی و بررسی بازخورد ها از طریق آمار های موجود میتوانید کسب وکار خود را در مسیر درست هدایت نماید.

نام برند و شعارتبلیغاتی

_____________________________

اولین مرحله در پیدایش یک برند، انتخاب نام و شعار تبلیغاتی مناسب میباشد. برای انتخاب اسم، فارغ از مواردی همچون زیبا بودن، ساده بودن، باید به مواردی همچون تعداد سیلاب تشکیل دهنده ی اسم، راحتی در بیان برای مخاطب و موارد مهمتری را که تاثیر بسزایی در روند تبلیغ و ماندگاری را دارد باید مد نظر قرار داد.

طراحی لوگوی برند

_____________________________

لوگو یا نشانه معرف برند و نمادی از ذهنیت و سطح توانایی آن میباشد که باید در عین سادگی و زیبایی بصری ،بیانگر نوع کسب و کار شما باشد.لوگو به 3 دسته اصلی تقسیم میشود اما میتوان تا بینهایت به صورت سبک های مختلف به اجرا درآمد که البته همه آن منوط به نوع برند،مخاطب برند و سلیقه سفارش دهنده میباشد.

طراحی هویت سازمانی

_____________________________

مطمئنا با کسب و کارهایی مواجه شدید که هماهنگی خاصی بین پوشش سازمانی، دکور سازمان و همچنین اوراق اداری تا تبلیغات آنها دیده میشود. این همان هویت سازمانی یک برند میباشد که مخاطب میتواند به راحتی آن برند را تشخیص دهد. حضور این نظم و هماهنگی تاثیر بسزایی در ذهن مخاطب ایجاد میکند .

طراحی بسته بندی

_____________________________

هر محصولی،نیاز به بسته بندی دارد و هر بسته بندی باید فارغ از طراحی زیبا به متریال و استحکام آن نسبت به خصوصیات محصول توجه داشت. در بازاری که تنوع محصول زیاد هست ،بسته بندی مناسب و حساب شده تاثیر بسزایی در فروش محصول دارد و همچنین باعث ایجاد تبلیغات غیر مستقیم محصول خواهد شد.

طراحی کاتالوگ

_____________________________

سریع ترین و راحترین راه مناسبی که میتوان تنوع محصول خود به همراه مشخصات آن را به مشتریان ارائه داد کاتالوگ میباشد. یک کاتالوگ زیبا و خلاق میتواند احساس امنیت و کیفیت محصول و خدمات شما را قبل از ارائه آن به مشتری القاء نماید.

طراحی بروشور

_____________________________

بروشور شناسنامه محصول یا خدمات شما میباشد. شما از طریق بروشور نحوه ی استفاده محصول، شرایط استفاده و نکات ضروری که مشتری باید مد نظر داشته باشد و همچنین راههای برقراری ارتباط با برند خود را ارائه میدهید.