خدمات و توانایی تیم خورشید شرق

Brand design services

خدمات طراحی تیم خورشید شرق

برند شما آن تصویری است که مخاطبان شما در ذهن دارند و ممکن است مردم با شنیدن نام شما به خاطر بیاورند. مراحل برندینگ یک نقشه راه برای دستیابی به اعتبار و شهرت برند در یک بازه زمانی مشخص است. سعی نمایید که این مراحل گام به گام در مسیر برندینگ را مدنظر داشته باشید تا به موفقیت دست یابید.

اولین فاز هماهنگ‌کردن استراتژی برندتان با اهداف تجاری شماست، مانند شناخت مشتریان، رقبا، جایگاه شما در بین آنها و درنهایت چگونگی انتقال پیام شما میباشد.

دومین فاز توسعه تمام ابزارهایی است که برای القای برندتان نیاز دارید مثل لوگو، شعار، هویت سازمانی، وب‌سایت و هرآنچه در استراتژی هویت کسب و کار شما و ارائه خدمات و پیام شما نیاز باشد.

درنهایت فاز سوم قدرتمندسازی و توسعه برند است. شما در این مرحله با پیگیری، ارزیابی و بررسی بازخورد ها از طریق آمار های موجود میتوانید کسب وکار خود را در مسیر درست هدایت نماید.

خدمات تبلیغات برند

چگونه می توانیم یک برنامه رسانه تبلیغاتی جامع برای برندمان تدوین کنیم؟

یک برنامه رسانه ای کامل در کنار انتخاب رسانه ی خوب و خرید صحیح آن موجب می شود که پیام تبلیغاتی در زمانی مناسب و در وضعیتی صحیح، مخاطبان متناسب با آن رسانه را به سوی خود جذب کند. بر اساس تحقیقات کاملی که صورت گرفته است، می توان گفت اجرای یک برنامه خوب در زمینهٔ رسانه، تلاشی است که موجب می شود باقی اجزای یک مبارزه تبلیغاتی مؤثر واقع شوند یا برعکس، نشوند.

هنگامی که یک برنامه رسانه های تبلیغاتی را تدوین می کنید باید مسائل زیادی را مدنظر قرار دهید: منطق موجود در سراسر برنامه، پیشروی مشهود از یک مرحله ی برنامه به مرحله ای دیگر، تشریح کامل و توجیه هر تصمیم اتخاذشده و درنهایت دستیابی به اهداف تعیین شده تان. در برنامه رسانه ها مراحل تدوین شده کاملاً مشخصی وجود دارد. تنها راه قدرتمندسازی و توسعه خود استفاده از اهرم های تبلیغاتی میباشد. انتخاب نوع تبلیغات سودمند و موثر و عملیاتی نمودن آن در تخصص و تجربه ی ماست.

خدمات آموزشی تامین محتوای برند

مسئله مهم برای هر کسب و کار، توانایی مدیریت رسانه ها و تامین محتوای مورد نیاز خود هست. برای مثال برای ایجاد یک سایت یکی از اهداف تبلیغاتی و خدماتی هر کسب و کاری هست اما مدیریت و تامین محتوای آن مسئله دیگر.

ما برای رفع این نیاز مباحث مورد نیاز آموزشی را آماده کردیم که از طریق این آموزش، هر کسب و کاری توانایی و قابلیت مدیریت محتوای خود را به عهده بگیره و دغدغه نیاز به هر شخصی یا صنفی را جهت تامین محتوا از اون کسب و کار برداشته بشه تا بجای صرف انرژی و هزینه برای رفع نیاز خود، این هزینه و انرژی را در تقویت کسب و کار خود استفاده کنه. این مباحث آموزشی نیاز به تخصص فردی نداره و هر شخصی میتونه با فراگیری اون محتوای مورد نیاز خود را در سطح بالایی مدیریت کنه. تفاوت عمده ی ما در نوع آموزش میباشد که مباحث را مبتنی بر نیاز هر کسب و کار و با در نظر گرفتن سطح دانش قبلی هر کسب و کاری آماده ساختیم و همچنینی ضمانت و پشتیبانی ما میباشد. این دوره های آموزشی به صورت پکیج آموزشی و آموزش آنلاین در اختیار شما قرار میگیرد.